https://rx.ua

Переходьте на наш новий сайт

ko.net.ua

В Ужгороді відбувся Форум закарпатського боксу

13.03.2015 - 08:54 | Переглядів: 288

IMG_2450 Цей захід, що відбувся 12 березня, на Закарпатті проводиться вперше, за ініціативи А. Стрижака та М. Данила.

На Форум були запрошені всі тренери та голови осередків Федерації боксу Закарпатської області. А також особи, які мають безпосереднє відношення до цього виду спорту. Мета Форуму – покращення структурного розвитку боксу в регіоні, усунення проблем, які виникають у тренувальному процесі, вирішення питань фінансового забезпечення спортсменів та тренерів, а також ряд інших питань.

До складу Президії Форуму увійшли: начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Денис Ман, депутат Закарпатської обласної ради, віце-президент Федерації боксу м. Києва Андрій Стрижак, головний тренер збірної області з боксу Валерій Вішньов. Захід тривав під головуванням майстра спорту міжнародного класу Михайла Данила. Юридично-правову допомогу забезпечував секретар Форуму Роман Любка, директор правової групи «Граніт».

Читайте також:
Ужгородців запрошують на перший український айкідо-марафон

Серед гостей були присутні віце-президент Федерації боксу України, президент Федерації боксу у м. Києві, Заслужений тренер України Кирил Шевченко, віце-президент Федерації боксу м. Києва Олександр Ліщенко та Заслужений тренер України, майстер спорту СРСР з боксу Ігор Зам’ятін.

У Форумі боксу участь взяли більше 30 осіб – спеціалістів саме з цього виду спорту. Учасники Форуму приїхали з Тячівського, Ужгородського, Мукачівського, Рахівського, Берегівського, Свалявського та інших районів Закарпатської області.

Як повідомив «Карпатському об’єктиву» Ужгородський прес-клуб, відповідно до порядку денного, першим виступав начальник управління молоді і спорту Закарпатської ОДА Денис Ман. Він озвучив бажання підзвітного йому управління сприяти розвитку боксу у регіоні, висвітлив плани прямої співпраці Федерації з управлінням, а також наголосив на досить скрутній ситуації з бюджетом, порадив залучати спонсорів тощо, але з боку управління пообіцяв постійне сприяння в межах компетенції. Денис Ман вказав, що на цій посаді працює недавно, але вже плідно вникає у проблеми боксу та має на меті всебічну підтримку розвитку боксу.

Наступним слово для виступу мав отримати голова Федерації боксу Закарпатської області Рудольф Берштейн, проте він не виявив бажання бути присутнім на Форумі. За таких обставин слово передали головному тренеру збірної області з боксу, майстру спорту СРСР Валерію Вішньову (м. Мукачево). Тренер більш детально описав катастрофічно важку ситуацію, яка наразі є у Федерації боксу Закарпаття. А саме, вказав на абсолютну відсутність налагодженості управління Федерацією збоку її керівництва, повну неналагодженість між районними осередками, які самі вирішують свої проблеми на місцях, а керівництво обласної федерації зовсім не підтримує їх та не допомагає. Тренер озвучив і факти неналежної організації обласних змагань, які проводилися під контролем президента Федерації Рудольфа Берштейна. Слід зазначити, що Валерій Вішньов є одним з найбільш авторитетних тренерів на Закарпатті та одним з найстарших, який працює на посаді тренера з 1984 року. Валерій Вішньов за обставин неналежної адміністративної роботи змушений сам вирішувати питання фінансування дітей, які представляють нашу область на чемпіонатах України та міжнародних змаганнях.

Головний тренер наголосив на тому факті, що за останні 5 років під керівництвом Рудольфа Берштейна жодного разу не проводилися семінари з тренерами чи суддями, жодного разу не проводилися збори за рахунок Федерації боксу області, жодного разу не надавалася належна фінансова та адміністративна допомога осередкам з боку Федерації боксу області.

Було озвучено також ряд інших проблемних питань.

На Форумі була надана можливість виступити також представникам районних осередків та тренерам з боксу. Особливу увагу викликав виступ заступника голови Федерації Ужгорода Ігоря Малька, який розповів про повну відсутність співпраці між міською та обласною федераціями. А також вказав на повне ігнорування розвитку боксу у місті з боку керівництва обласної федерації.

У ході Форуму його головуючим Михайлом Данилом було презентовано Програму розвитку боксу у регіоні на 2015-2020 роки.

Михайло Данило озвучив напрямки майбутнього розвитку боксу на Закарпатті. Зокрема, розповів про проведення семінарів, передбачених програмою, для тренерів і суддів із залученням спеціалістів з інших регіонів України. Йшлося і про вирішення питання забезпечення клубів Закарпаття, оснащення екіпіровкою та спортивних одягом спортсменів збірної області. Також, за словами М. Данила, планується проведення навчально-тренувальних зборів та направлення тренерів на курси підвищення кваліфікації до м. Києва тощо.

Андрій Стрижак, аналізуючи зазначену програму, розповів про намір проведення Чемпіонату України вперше в історії на території Закарпатської області. А. Стрижак також запропонував фінансування цієї програми у розмірі до півтори мільйони гривень щорічно.

Підводячи підсумок Форуму, слід наголосити на тому факті, що завдяки підтримці Андрія Стрижака 11 березня 2015 року юнацька збірна області (у кількості 10 осіб) отримала можливість поїхати на навчально-тренувальні збори до м. Коломиї. Фінансування збірної області для участі у зборах (а це понад 30 тисяч гривень) Андрій Стрижак взяв особисто на себе, питання було вирішено негайно. За його підтримки з Києва на Закарпаття прибув Заслужений тренер України та майстер спорту СРСР з боксу Зам’ятін Ігор Борисович, який наразі на безкоштовній основ проводить тренування у спортивному клубі Іппон. Тобто розвиток боксу в області одразу виходить на новий рівень.

Головуючий Форуму Михайло Данило запропонував учасникам проголосувати за втілення презентованої програми та подання звернення на адресу голови Федерації боксу України щодо призначення Андрія Стрижака головою відокремленого підрозділу Федерації боксу України в Закарпатській області. А також доручення йому повноважень розвитку боксу на Закарпатті. Ця пропозиція була підтримана присутніми та проголосована одноголосно.

На Форумі були присутні представники ЗМІ для публічності та прозорості його роботи.

IMG_2457

 

Новини Закарпаття – «Карпатський об’єктив»

З категорій: RSS, Інші види, Новини Закарпаття, Новини Ужгорода, Спорт, ЯНДЕКС.

Поділитись у соціальних мережах

Ми в соцмережах:
Twitter | Facebook | ВКонтакте | Одноклассники | Youtube

Коментарі закриті.

Правила сайту
На сайті забороняються:
Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого Конституцією України;
Заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель та споруд, насильного виселення громадян; заклики до агресії або розв'язання військових дій;
Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі;
Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
Маніпуляція суспільною свідомістю, зокрема, шляхом поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
Флуд, Флейм, Нецензурна лексика, Рекламно-комерційний текст, Особиста інформація;
Будь-які інші дії, що забороняються законодавством України.
У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил редакція порталу «Карпатський Об’єктив» залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.Закрити

Цікаве

Анонси подій

Відеоновини

Відео з нашого каналу Youtube

Блоги

Погода

Фотоновини

Акція пам’яті в Ужгороді за загиблими студентами з Індії. ФОТО

У Мукачеві визначили переможців 22 чемпіонату світу зі слідової роботи службових собак. ФОТО

Депутати від КМКС перейнялася долею вітчизняного виробника сокової та овочевої продукції на Берегівщині

У суботу відбувся весняний чемпіонат Закарпатської області з легкоатлетичного кросу. ФОТО

На Ужгородщині розташована найбільша у Західній Україні сонячна електростанція. ФОТО

Керівництво регіонального сервісного центру (РСЦ) МВС в Закарпатській області ухвалило рішення про щомісячні особисті виїзні прийоми громадян

"Ворота" Закарпаття під охороною поліції. ФОТО

Закарпатська Джесіка «винюхала» у автомобілі словака небезпечний вантаж. ФОТО

Все, що залишилося від готельного комплексу на Свалявщині. ФОТО

Ужгородське «ханамі» у розпалі! ФОТО

Мережу взірвав перший український електромобіль Synchronous. ФОТО

Хустський парк відпочинку готується до відкриття. ФОТО

Легендарний Синевир — найбільше гірське озеро України. ФОТО, ВІДЕО

В Ужгороді з квітів висадили герб міста. ФОТО

Хустський замок оздоблюватиме табличка з ім’ям Ференца Келчеї. ФОТО

Засідання сесії Хустської міської ради розпочалося дебатами та бойкотом. ФОТО

Закарпатські боксери готуються до Чемпіонату України. ФОТО

Ужгородців «учили» якісно керувати своїми будинками. ФОТО

В Ужгороді затримали «перевізника» з контрабандою в запасці.ФОТО

У Мукачеві урочисто відкрили 22 чемпіонат світу зі слідової роботи службових собак. ФОТО

Передплатний індекс газети "Карпатський Об'єктив": 86029

Закрити