https://rx.ua

Переходьте на наш новий сайт

ko.net.ua

В Ужгороді відбулась І обласна музично-теоретична конференція

24.02.2016 - 11:24 | Переглядів: 177

1-98-30

Співпраця викладачів циклової комісії “Теорія музики” Ужгородського державного музичного училища ім. Д. Задора з викладачами музично-теоретичних дисциплін шкіл естетичного виховання області є тривалою та плідною, це виявляється на різночинних заходах, що проводять у стінах музичного училища та за його межами.

Цьогоріч у співпраці з методичним кабінетом по мистецьких навчальних закладах при управлінні культури облдержадміністрації вперше на високопрофесійному рівні проведено обласну музично-теоретичну конференцію викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів на тему “Актуальні питання викладання музично-теоретичних дисциплін у школах естетичного виховання”.

Читайте також:
В Ужгороді відбудеться відбір до міського та національного конкурсів краси

23 лютого в малому залі Ужгородського державного музичного училища ім. Д. Задора відбулась музично-теоретична конференція, мета якої – обмін досвідом, вдосконалення методики викладання сольфеджіо та музичної літератури. Захід покликаний стимулювати викладачів до творчих експериментів та підвищення фахового рівня.

Конференція зібрала близько ста викладачів мистецьких закладів області. Тема ж – висвітлювалась у кожному виступі глибоко та з проекцією на практичну роботу: більшість доповідачів опирались на власний досвід роботи.

Конференцію урочисто відкрила методист методкабінету по мистецьким навчальним закладам при управлінні культури ОДА Вікторія Фролова, котра наголосила на важливому значенні заходу для розвитку шкіл естетичного виховання в умовах сьогодення.

Голова обласного методичного об’єднання, заслужений працівник культури України, директор Ужгородського державного музичного училища ім. Д. Задора Світлана Стегней також відзначила вагомість проведення конференції обласного рівня в стінах закладу та значну зацікавленість заданою тематикою з боку викладачів шкіл естетичного виховання. Директор у вітальному слові наголосила на вагомості ролі Ужгородського державного музичного училища ім. Д. Задора у розвитку мистецького життя краю та підвищенні рівня професійної музичної освіти області.

“2016-ий рік для нашого закладу є особливим – збувається 70-ти річчя від дня його заснування. 27-го травня відбудеться урочисте святкування ювілею у концертному залі Закарпатської обласної філармонії. Сьогоднішня конференція продовжує серію урочистих заходів, присвячених цій даті”, – відзначила Світлана Стегней.

Ключові питання, розглянуті на конференції, стосувались методичних принципів роботи і сучасних методик музичного виховання в дитячих мистецьких школах. Як підтвердження результативності використання новітніх технологій у музичному вихованні – присутні мали нагоду на практиці пересвідчитись у ефективності цих методів.

Викладач Інга Боговська (Ужгородська ДМШ №1 ім.П.Чайковського) продемонструвала фрагмент уроку з дітьми дошкільного віку, застосовуючи методики К. Орфа та Ж. Далькроза. У виступах доповідачі відзначали помітну роль творчих форм роботи на уроках сольфеджіо. Високий професійний рівень продемонстрували викладачі циклової комісії “Теорія музики” Ужгородського державного музичного училища ім. Д. Задора – Олена Пруднікова та Віра Мадяр-Новак, виступи яких мали глибоко пізнавальне та мотиваційне спрямування.

Плановано, обласна музично-теоретична конференція започаткує багаторічну традицію якісного обміну професійним досвідом та сприятиме підвищенню рівня викладання музично-теоретичних дисциплін у школах естетичного виховання краю, повідомляють в управлінні культури Закарпатської області.

Новини Закарпаття – «Карпатський об’єктив»

З категорій: RSS, Культура, Наше життя, Новини Закарпаття, Новини Ужгорода, Освіта, Соціо, ЯНДЕКС.

Поділитись у соціальних мережах

Ми в соцмережах:
Twitter | Facebook | ВКонтакте | Одноклассники | Youtube

Коментарі закриті.

Правила сайту
На сайті забороняються:
Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого Конституцією України;
Заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель та споруд, насильного виселення громадян; заклики до агресії або розв'язання військових дій;
Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі;
Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
Маніпуляція суспільною свідомістю, зокрема, шляхом поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
Флуд, Флейм, Нецензурна лексика, Рекламно-комерційний текст, Особиста інформація;
Будь-які інші дії, що забороняються законодавством України.
У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил редакція порталу «Карпатський Об’єктив» залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.Закрити

Цікаве

Анонси подій

Відеоновини

Відео з нашого каналу Youtube

Блоги

Погода

Фотоновини

Акція пам’яті в Ужгороді за загиблими студентами з Індії. ФОТО

У Мукачеві визначили переможців 22 чемпіонату світу зі слідової роботи службових собак. ФОТО

Депутати від КМКС перейнялася долею вітчизняного виробника сокової та овочевої продукції на Берегівщині

У суботу відбувся весняний чемпіонат Закарпатської області з легкоатлетичного кросу. ФОТО

На Ужгородщині розташована найбільша у Західній Україні сонячна електростанція. ФОТО

Керівництво регіонального сервісного центру (РСЦ) МВС в Закарпатській області ухвалило рішення про щомісячні особисті виїзні прийоми громадян

"Ворота" Закарпаття під охороною поліції. ФОТО

Закарпатська Джесіка «винюхала» у автомобілі словака небезпечний вантаж. ФОТО

Все, що залишилося від готельного комплексу на Свалявщині. ФОТО

Ужгородське «ханамі» у розпалі! ФОТО

Мережу взірвав перший український електромобіль Synchronous. ФОТО

Хустський парк відпочинку готується до відкриття. ФОТО

Легендарний Синевир — найбільше гірське озеро України. ФОТО, ВІДЕО

В Ужгороді з квітів висадили герб міста. ФОТО

Хустський замок оздоблюватиме табличка з ім’ям Ференца Келчеї. ФОТО

Засідання сесії Хустської міської ради розпочалося дебатами та бойкотом. ФОТО

Закарпатські боксери готуються до Чемпіонату України. ФОТО

Ужгородців «учили» якісно керувати своїми будинками. ФОТО

В Ужгороді затримали «перевізника» з контрабандою в запасці.ФОТО

У Мукачеві урочисто відкрили 22 чемпіонат світу зі слідової роботи службових собак. ФОТО

Передплатний індекс газети "Карпатський Об'єктив": 86029

Закрити