https://rx.ua

Переходьте на наш новий сайт

ko.net.ua

Національний Університет «Одеська юридична академія» запрошує на навчання

18.02.2016 - 09:43 | Переглядів: 434

«Інститут кримінальної юстиції – Твоє успішне майбутнє!»

самая главнаяНезабаром кожен Випускник постане перед серйозним вибором в житті, а саме – вибором майбутньої професії. Але навіть вже обравши фах за покликом душі, перед хлопцями та дівчатами, їх батьками постає ще одне проблемне питання: «Який навчальний заклад обрати?». І сьогодні серед неймовірного багатоманіття свій виш слід обирати мудро і практично. Дуже важливо, щоб навчальний заклад забезпечував Вас не лише знаннями, а й гарантіями працевлаштування, корисними зв’язками, реальними можливостями та комфортними умовами навчання.

Не секрет, що якісна вища освіта є запорукою успіху сучасної людини, особливо в нинішніх умовах стрімкого реформування органів державної влади, динамічного розвитку законодавства тощо. Країна вкрай потребує молодого покоління слідчих, детективів, прокурорів та працівників суду.

Фахову підготовку зазначених спеціалістів здійснює Інститут кримінальної юстиції Національного університету «Одеська юридична академія», який є найбільш престижним та чисельним підрозділом зазначеного вишу. Сьогодні в Інституті кримінальної юстиції, який раніше йменувався Інститутом прокуратури та слідства, навчається близько 2500 студентів із усіх куточків нашої держави. Усім іногороднім, за їх бажанням, надаються місця для проживання у комфортабельних гуртожитках Університету.

Що й казати – висококласний професорсько-викладацький склад, сучасна матеріально-технічна база, можливість обирати мову навчання (українська, російська, англійська, німецька, французька тощо), інноваційні методи навчання (вибір дисциплін, використання спеціалізованих аудиторій), залучення до учбового процесу досвідчених працівників правоохоронних органів та практикуючих юристів, активне міжнародне співробітництво дозволяє Інституту протягом багатьох років здійснювати підготовку висококваліфікованих кадрів для роботи в органах прокуратури, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби України, Державної пенітенціарної служби України, Державної прикордонної служби України, інших правоохоронних та правозахисних структур.

3

Вже майже 5 років в структурі Інституту функціонує факультет підготовки слідчих. Тут майбутніх правоохоронців навчають основам та тонкощам виявлення та розслідування злочинів.

Використовуючи співпрацю Національного університету «Одеська юридична академія» з Європейською асоціацією студентів-юристів, Міжнародною асоціацією студентів політичної науки, Європейською асоціацією юридичних факультетів, Програмою TEMPUS студенти та випускники Інституту кримінальної юстиції мають можливість проходити стажування, продовжити навчання у рамках магістерських й докторських програм в провідних школах права Європи, США, Азії та ін.

Вже протягом першого року навчання студенти Інституту залучаються до серйозної наукової роботи і розпочинають шлях молодого вченого на міжнародних конференціях, наукових олімпіадах, симпозіумах, круглих столах, брейн-рингах, вебінарах.

Навчаючись в Інституті, студенти можуть розвивати свої спортивні здібності в секціях з волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу, шахів та інших видів спорту. Наші вихованці гідно виступають на щорічних студентських спартакіадах, національних і міжнародних спортивних змаганнях.

4

Велика увага в Інституті приділяється і творчому розвитку студентів в рамках діяльності Студентського творчого об’єднання. Студенти мають можливість реалізувати свій творчий потенціал у рамках вокальної студії «Gold voices», танцювального колективу «Breaking Silence Crew», команди КВК «Де Рішельє», студентського радіо «IKU-FM» та відео-дайджесту «Free Time».

Як бачимо, основне завдання Інституту кримінальної юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» – це підготовка юристів нового покоління, здатних на високому професійному рівні займати посади в органах прокуратури, внутрішніх справ, судах, інших органах державної влади та місцевого самоврядування, а також працювати юристами на підприємствах, в установах та організаціях.

5

Інститут кримінальної юстиції сьогодні – твоє успішне майбутнє завтра!

Контактна інформація:

м. Одеса, вул. Піонерська, 2, каб. 605

тел./факс: 048-748-03-31

e-mail.: ips_11@onua.edu.ua

website:ips.onua.edu.ua

 

Новини Закарпаття – «Карпатський об’єктив»

З категорій: Новини України, Освіта.

Поділитись у соціальних мережах

Ми в соцмережах:
Twitter | Facebook | ВКонтакте | Одноклассники | Youtube

Коментарі закриті.

Правила сайту
На сайті забороняються:
Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого Конституцією України;
Заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель та споруд, насильного виселення громадян; заклики до агресії або розв'язання військових дій;
Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі;
Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
Маніпуляція суспільною свідомістю, зокрема, шляхом поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
Флуд, Флейм, Нецензурна лексика, Рекламно-комерційний текст, Особиста інформація;
Будь-які інші дії, що забороняються законодавством України.
У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил редакція порталу «Карпатський Об’єктив» залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.Закрити

Цікаве

Анонси подій

Відеоновини

Відео з нашого каналу Youtube

Блоги

Погода

Фотоновини

Акція пам’яті в Ужгороді за загиблими студентами з Індії. ФОТО

У Мукачеві визначили переможців 22 чемпіонату світу зі слідової роботи службових собак. ФОТО

Депутати від КМКС перейнялася долею вітчизняного виробника сокової та овочевої продукції на Берегівщині

У суботу відбувся весняний чемпіонат Закарпатської області з легкоатлетичного кросу. ФОТО

На Ужгородщині розташована найбільша у Західній Україні сонячна електростанція. ФОТО

Керівництво регіонального сервісного центру (РСЦ) МВС в Закарпатській області ухвалило рішення про щомісячні особисті виїзні прийоми громадян

"Ворота" Закарпаття під охороною поліції. ФОТО

Закарпатська Джесіка «винюхала» у автомобілі словака небезпечний вантаж. ФОТО

Все, що залишилося від готельного комплексу на Свалявщині. ФОТО

Ужгородське «ханамі» у розпалі! ФОТО

Мережу взірвав перший український електромобіль Synchronous. ФОТО

Хустський парк відпочинку готується до відкриття. ФОТО

Легендарний Синевир — найбільше гірське озеро України. ФОТО, ВІДЕО

В Ужгороді з квітів висадили герб міста. ФОТО

Хустський замок оздоблюватиме табличка з ім’ям Ференца Келчеї. ФОТО

Засідання сесії Хустської міської ради розпочалося дебатами та бойкотом. ФОТО

Закарпатські боксери готуються до Чемпіонату України. ФОТО

Ужгородців «учили» якісно керувати своїми будинками. ФОТО

В Ужгороді затримали «перевізника» з контрабандою в запасці.ФОТО

У Мукачеві урочисто відкрили 22 чемпіонат світу зі слідової роботи службових собак. ФОТО

Передплатний індекс газети "Карпатський Об'єктив": 86029

Закрити