https://rx.ua

Переходьте на наш новий сайт

ko.net.ua

В Ужгороді розробляли стратегію розвитку фізкультури і спорту

05.02.2016 - 21:27 | Переглядів: 340

Чимало болючих питань розвитку різних видів спорту піднімали сьогодні на нараді представників спортивних федерацій, клубів, ДЮСШ, фізкультурно-спортивних організацій, яка відбулася у великій залі міської ради Ужгорода.

12525507_568542616641620_4870653913429587496_o

Розпочинаючи зібрання, заступник міського голови Олександр Білак звернуся до всіх із проханням підтримувати постійний тісний діалог, співпрацю з міською владою, інформувати про плани проведення в місті змагань, виїзди на чемпіонати, закликав спільно вирішувати існуючі проблеми.

“Хоч коштів у нас не так багато, але багато що разом можна вирішити організаційно, крім того, будемо допомагати із залученням позабюджетних коштів, у тому числі міжнародних грантів”, – наголосив Олександр Білак.

Начальник управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Євгеній Бобров коротко прозвітував про попередні роки роботи, тенденції, які є в питаннях розвитку спорту в Ужгороді.

Тренер із водного поло Ісрафіл Василькін відзначив: важливо, щоб такі зібрання були не разовими, не “для галочки”, а системними. Відтак після тривалого обговорення вирішили започаткувати спортивно-координаційну раду при Ужгородській міській раді. До неї увійдуть голови або представники федерацій, спортивних клубів, товариств, управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді і безпосередньо відділу спорту цього управління. Крім постійної роботи членів координаційної ради, для обміну думками і прийняття рішень наприкінці кожного кварталу збиратимуть ширше коло із представників федерацій, товариств, клубів – на зразок сьогоднішньої зустрічі.

Серед проблем, які піднімали на нинішньому засіданні – недостатня спортивна інфраструктура міста, забезпеченість залами, спортивними майданчиками, сучасним устаткуванням.

Наприклад, не вистачає басейнів, де можна було б не просто поплавати, здобути базові навички тримання на воді, а які б відповідали вимогам для занять спортивним плаванням, водним поло. Не вистачає полів для футболу, немає умов для занять американським футболом, регбі.

Степан Селменський, представник Федерації футболу, говорив про потребу проведення соціальних занять у приватних спортивних спорудах, адже регулярні тренування потребують чималих видатків, особливо, якщо в родині спортом займається не одна дитина.

Тренер із дзюдо Віктор Калінін наголосив, що потрібно організувати літні табори для дітей, які займаються спортом, де вони могли б і проводити тренування, і оздоровлюватися.

Обговорювали також необхідність започаткування ширшої співпраці та обміну досвідом зі спортивними клубами й управлінськими структурами від влади, які розвивають спорт у сусідніх із Закарпаттям країн.

Піднімали і питання спортивних майданчиків у дворах. Щодо цього, то було зазначено, що програму їх реконструкції вже розробляє міська влада, незабаром винесуть на розгляд депутатів.

Заступник міського голови Олександр Білак підсумував: “Дуже важливо, що ми почули про дуже багато проблем і відчули бажання представників спорту спільно з міською владою їх вирішувати. Намітили конкретні кроки і вже маємо багато над чим працювати”, інформує Ужгородська міська рада.

12646883_568542569974958_4660050271421920961_o

Новини Закарпаття – «Карпатський об’єктив»

З категорій: RSS, Інші види, Новини Закарпаття, Новини Ужгорода, Соціо, Спорт, Фоторепортаж, ЯНДЕКС.

Поділитись у соціальних мережах

Ми в соцмережах:
Twitter | Facebook | ВКонтакте | Одноклассники | Youtube

Коментарі закриті.

Правила сайту
На сайті забороняються:
Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого Конституцією України;
Заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель та споруд, насильного виселення громадян; заклики до агресії або розв'язання військових дій;
Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі;
Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
Маніпуляція суспільною свідомістю, зокрема, шляхом поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
Флуд, Флейм, Нецензурна лексика, Рекламно-комерційний текст, Особиста інформація;
Будь-які інші дії, що забороняються законодавством України.
У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил редакція порталу «Карпатський Об’єктив» залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.Закрити

Цікаве

Анонси подій

Відеоновини

Відео з нашого каналу Youtube

Блоги

Погода

Фотоновини

Акція пам’яті в Ужгороді за загиблими студентами з Індії. ФОТО

У Мукачеві визначили переможців 22 чемпіонату світу зі слідової роботи службових собак. ФОТО

Депутати від КМКС перейнялася долею вітчизняного виробника сокової та овочевої продукції на Берегівщині

У суботу відбувся весняний чемпіонат Закарпатської області з легкоатлетичного кросу. ФОТО

На Ужгородщині розташована найбільша у Західній Україні сонячна електростанція. ФОТО

Керівництво регіонального сервісного центру (РСЦ) МВС в Закарпатській області ухвалило рішення про щомісячні особисті виїзні прийоми громадян

"Ворота" Закарпаття під охороною поліції. ФОТО

Закарпатська Джесіка «винюхала» у автомобілі словака небезпечний вантаж. ФОТО

Все, що залишилося від готельного комплексу на Свалявщині. ФОТО

Ужгородське «ханамі» у розпалі! ФОТО

Мережу взірвав перший український електромобіль Synchronous. ФОТО

Хустський парк відпочинку готується до відкриття. ФОТО

Легендарний Синевир — найбільше гірське озеро України. ФОТО, ВІДЕО

В Ужгороді з квітів висадили герб міста. ФОТО

Хустський замок оздоблюватиме табличка з ім’ям Ференца Келчеї. ФОТО

Засідання сесії Хустської міської ради розпочалося дебатами та бойкотом. ФОТО

Закарпатські боксери готуються до Чемпіонату України. ФОТО

Ужгородців «учили» якісно керувати своїми будинками. ФОТО

В Ужгороді затримали «перевізника» з контрабандою в запасці.ФОТО

У Мукачеві урочисто відкрили 22 чемпіонат світу зі слідової роботи службових собак. ФОТО

Передплатний індекс газети "Карпатський Об'єктив": 86029

Закрити