https://rx.ua

Переходьте на наш новий сайт

ko.net.ua

В УжНУ змінили правила вступу до вишу

16.12.2015 - 12:20 | Переглядів: 393

Попри те, що більшість позицій у Правилах прийому до вишу залишаються неторканими, все ж будуть і суттєві відмінності у вступній кампанії ’2016.

IMG_3233

Серед новацій – новий Перелік галузей знань і спеціальностей, зміни у підході до виділення місць державного замовлення. Крім того, востаннє набиратимуть студентів на ОКР «спеціаліст» і «молодший спеціаліст».

Читайте також:
Керівництво УжНУ зазнало кардинальних змін

Про затвердження Правил прийому до УжНУ у 2016 році під час засідання Вченої ради 15 грудня доповідав відповідальний секретар приймальної комісії Петро Горват. Він, зокрема, повідомив, що вже набув чинності Перелік галузей знань і спеціальностей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року, відповідно до якого й провадитиметься набір на перший курс у 2016 році.

На другий і наступні курси з нормативним терміном навчання до університету прийматимуть у межах вакантних місць ліцензованого обсягу за спеціальностями (напрямами підготовки) відповідно до переліку спеціальностей, напрямів підготовки, за якими здійснювався набір на перший курс.

«Щодо держзамовлення, то воно не повинно перевищувати обсягу попереднього року більше, ніж на 25 відсотків. Ми залишаємо за собою право просити більші обсяги для спеціальностей з великим конкурсом», – пояснив Петро Горват.

Перелік документів для вступу особливих змін не зазнав, крім того, що зменшено кількість фото – з 6 до 4. Медична довідка вступникам не потрібна, крім спеціальності «Фізична культура і спорт».

На навчання для здобуття ступеня бакалавра (спеціаліста медичного та фармацевтичного спрямувань) до УжНУ прийматимуть осіб із повною загальною середньою освітою за результатами ЗНО з трьох предметів (два обов’язкові й один – на вибір абітурієнта) або з двох предметів і творчого конкурсу. Вираховуватиметься також середній бал атестата й додаткові бали за закінчення підготовчих курсів (максимум – 10). Схема нарахування додаткових балів залишилася минулорічна.

«Творчий конкурс діятиме лише при вступі на дві спеціальності. У тих випадках, коли нові спеціальності об’єднують у собі старі, ми включили ці спеціальності як спеціалізації. Це, до прикладу, стосується міжнародних відносин, комп’ютерних наук, журналістики тощо», – розповів Петро Горват.

Позаконкурсний перелік залишається в УжНУ незмінним з минулого року. Право на першочергове зарахування мають призери обласних олімпіад, малих академій, дипломанти з відзнакою, володарі золотих та срібних медалей тощо. На відміну від попередніх років, дозарахування цього року не буде.

Всі програми вступних випробувань для здобуття ОКР «Спеціаліст», «Магістр» мають оприлюднити на офіційному сайті вишу до 1 березня.

З Правилами прийому члени Вченої ради й приймальної комісії ознайомилися заздалегідь, тож під час засідання одноголосно проголосували за документ, а також затвердили Положення про Приймальну комісію ДВНЗ «УжНУ», повідомляє Медіацентр УжНУ.

Новини Закарпаття – «Карпатський об’єктив»

З категорій: RSS, Новини Ужгорода, Освіта, ЯНДЕКС.

Поділитись у соціальних мережах

Ми в соцмережах:
Twitter | Facebook | ВКонтакте | Одноклассники | Youtube

Коментарі закриті.

Правила сайту
На сайті забороняються:
Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого Конституцією України;
Заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель та споруд, насильного виселення громадян; заклики до агресії або розв'язання військових дій;
Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі;
Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
Маніпуляція суспільною свідомістю, зокрема, шляхом поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
Флуд, Флейм, Нецензурна лексика, Рекламно-комерційний текст, Особиста інформація;
Будь-які інші дії, що забороняються законодавством України.
У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил редакція порталу «Карпатський Об’єктив» залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.Закрити

Цікаве

Анонси подій

Відеоновини

Відео з нашого каналу Youtube

Блоги

Погода

Фотоновини

Акція пам’яті в Ужгороді за загиблими студентами з Індії. ФОТО

У Мукачеві визначили переможців 22 чемпіонату світу зі слідової роботи службових собак. ФОТО

Депутати від КМКС перейнялася долею вітчизняного виробника сокової та овочевої продукції на Берегівщині

У суботу відбувся весняний чемпіонат Закарпатської області з легкоатлетичного кросу. ФОТО

На Ужгородщині розташована найбільша у Західній Україні сонячна електростанція. ФОТО

Керівництво регіонального сервісного центру (РСЦ) МВС в Закарпатській області ухвалило рішення про щомісячні особисті виїзні прийоми громадян

"Ворота" Закарпаття під охороною поліції. ФОТО

Закарпатська Джесіка «винюхала» у автомобілі словака небезпечний вантаж. ФОТО

Все, що залишилося від готельного комплексу на Свалявщині. ФОТО

Ужгородське «ханамі» у розпалі! ФОТО

Мережу взірвав перший український електромобіль Synchronous. ФОТО

Хустський парк відпочинку готується до відкриття. ФОТО

Легендарний Синевир — найбільше гірське озеро України. ФОТО, ВІДЕО

В Ужгороді з квітів висадили герб міста. ФОТО

Хустський замок оздоблюватиме табличка з ім’ям Ференца Келчеї. ФОТО

Засідання сесії Хустської міської ради розпочалося дебатами та бойкотом. ФОТО

Закарпатські боксери готуються до Чемпіонату України. ФОТО

Ужгородців «учили» якісно керувати своїми будинками. ФОТО

В Ужгороді затримали «перевізника» з контрабандою в запасці.ФОТО

У Мукачеві урочисто відкрили 22 чемпіонат світу зі слідової роботи службових собак. ФОТО

Передплатний індекс газети "Карпатський Об'єктив": 86029

Закрити