https://rx.ua

Переходьте на наш новий сайт

ko.net.ua

УжНУ єдиний в Україні цього року відкрив кафедру військової підготовки

28.11.2015 - 10:39 | Переглядів: 777

doci (1)27 листопада відбулося чергове засідання Вченої ради Ужгородського університету, під час якого підбили підсумки роботи приймальної комісії 2015 року, обговорили завдання на наступний рік, оголосили результати ліцензування та акредитації, надали низці працівників вчених звань тощо.

Одним із основних питань Вченої ради було оголошення результатів ліцензування та акредитації у 2014/2015 навчальному році та завдань на 2015/2016-й. За словами доповідача, проректора з науково-педагогічної роботи Ігоря Короля, минулого навчального року було ліцензовано 10 спеціальностей на ОКР «Бакалавр» та 9 – на ОКР «Магістр», за якими вже відбувся набір.

Ряд спеціальностей перерозподілили ліцензійний обсяг, збільшивши число магістрів за рахунок спеціалістів. Виш здобув ліцензію на підготовку іноземців, тому вони вже можуть навчатися за всіма наявними в університеті напрямками. За словами доповідача, УжНУ єдиний в Україні цього року відкрив кафедру військової підготовки. Випускники можуть здобути військове звання офіцера за чотирма відкритими спеціальностями. «На сьогодні ліцензії безстрокові – згідно з новим законом «Про вищу освіту». У грудні буде нове положення про ліцензування. Вже відомо, що більшу увагу звернуть на акредитацію», – підсумував проректор Ігор Король.

Читайте також:
Міс Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ 20015 року. ФОТО

Велику увагу членів Вченої ради викликала й доповідь відповідального секретаря Приймальної комісії Петра Горвата про роботу у 2015 році, а особливо – завдання на наступний, та особливості чергової вступної кампанії. Докладніше – незабаром.

Важливо, що рада одноголосно підтримала подання про безкоштовне проживання у гуртожитках до закінчення університету або до досягнення 23 років студентів – учасників АТО, тих, батьки яких були учасниками АТО, і тих, що мають статус тимчасово переміщених осіб з окупованих територій.

Проректор з адміністративно-господарської роботи Дмитро Сойма поінформував Вчену раду про стан виконання поточних і капітальних ремонтів у ДВНЗ «УжНУ» та закликав до 10 грудня подавати пропозиції щодо ремонтних робіт у наступному році.

Більшістю голосів Вчена рада надала 15 викладачам УжНУ вчених звань. Професором кафедри міжнародного приватного права, правосуддя та адвокатури став Олександр Янович Рогач. Семеро викладачів юридичного факультету стали доцентами: Олександр Володимирович Білаш (кафедра міжнародного права), Степан Йосипович Литвин (кафедра міжнародного приватного права, правосуддя та адвокатури), Василь Васильович Манзюк та Олексій Васильович Фазикош (кафедра господарського права), Зоя Олександрівна Погорєлова (кафедра теорії та історії держави і права), Михайло Васильович Сийплокі (кафедри кримінально-правових дисциплін та міжнародного кримінального права), Роман Михайлович Фрідманський (кафедра конституційного права та порівняльного правознавства).

Надано вчених звань доцентів також фахівцям медичного, стоматологічного, хімічного факультетів, факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу, факультету інформаційних технологій, а саме: Олег Теодозійович Девіняк – доцент кафедри фармацевтичних дисциплін, Неля Миколаївна Маляр-Газда – доцент кафедри онкології, Віталій Васильович Русин – доцент стоматології післядипломної освіти, Олеся Михайлівна Дюгованець, Вікторія Вікторівна Зеліч – доценти кафедри міжнародного бізнесу, логістики та менеджменту, Іванна Петрівна Стерчо – доцент кафедри фізичної та колоїдної хімії, Олена Олексіївна Мельник – доцент кафедри програмного забезпечення систем.

Вчена рада також затвердила теми дисертаційних досліджень та надала дозвіл на наукове керівництво, затвердила список рекомендованих до друку видань.

Чергове засідання призначили на 22 грудня.

Медіацентр УжНУ

Новини Закарпаття – «Карпатський об’єктив»

З категорій: RSS, Новини Ужгорода, Освіта, ЯНДЕКС.

Поділитись у соціальних мережах

Ми в соцмережах:
Twitter | Facebook | ВКонтакте | Одноклассники | Youtube

Коментарі закриті.

Правила сайту
На сайті забороняються:
Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого Конституцією України;
Заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель та споруд, насильного виселення громадян; заклики до агресії або розв'язання військових дій;
Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі;
Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
Маніпуляція суспільною свідомістю, зокрема, шляхом поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
Флуд, Флейм, Нецензурна лексика, Рекламно-комерційний текст, Особиста інформація;
Будь-які інші дії, що забороняються законодавством України.
У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил редакція порталу «Карпатський Об’єктив» залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.Закрити

Цікаве

Анонси подій

Відеоновини

Відео з нашого каналу Youtube

Блоги

Погода

Фотоновини

Акція пам’яті в Ужгороді за загиблими студентами з Індії. ФОТО

У Мукачеві визначили переможців 22 чемпіонату світу зі слідової роботи службових собак. ФОТО

Депутати від КМКС перейнялася долею вітчизняного виробника сокової та овочевої продукції на Берегівщині

У суботу відбувся весняний чемпіонат Закарпатської області з легкоатлетичного кросу. ФОТО

На Ужгородщині розташована найбільша у Західній Україні сонячна електростанція. ФОТО

Керівництво регіонального сервісного центру (РСЦ) МВС в Закарпатській області ухвалило рішення про щомісячні особисті виїзні прийоми громадян

"Ворота" Закарпаття під охороною поліції. ФОТО

Закарпатська Джесіка «винюхала» у автомобілі словака небезпечний вантаж. ФОТО

Все, що залишилося від готельного комплексу на Свалявщині. ФОТО

Ужгородське «ханамі» у розпалі! ФОТО

Мережу взірвав перший український електромобіль Synchronous. ФОТО

Хустський парк відпочинку готується до відкриття. ФОТО

Легендарний Синевир — найбільше гірське озеро України. ФОТО, ВІДЕО

В Ужгороді з квітів висадили герб міста. ФОТО

Хустський замок оздоблюватиме табличка з ім’ям Ференца Келчеї. ФОТО

Засідання сесії Хустської міської ради розпочалося дебатами та бойкотом. ФОТО

Закарпатські боксери готуються до Чемпіонату України. ФОТО

Ужгородців «учили» якісно керувати своїми будинками. ФОТО

В Ужгороді затримали «перевізника» з контрабандою в запасці.ФОТО

У Мукачеві урочисто відкрили 22 чемпіонат світу зі слідової роботи службових собак. ФОТО

Передплатний індекс газети "Карпатський Об'єктив": 86029

Закрити