https://rx.ua

Переходьте на наш новий сайт

ko.net.ua

Міс Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ 20015 року. ФОТО

27.11.2015 - 20:31 | Переглядів: 1296

26 листопада, у студентському центрі дозвілля “Ювентус”, обрали найкрасивішу студентку Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ 2015.

1

Участь в конкурсі взяло 8 дівчат – по одній представниці з кожного факультету. Конкурсантки позували в українському вбранні, ділових костюмах, приміряли образи з кінофільмів, а на завершення – продефілювали у вечірніх сукнях.

Читайте також:
Закарпатські моделі розкрили свої секрети. ФОТО

Учасників та глядачів вітали своїми оригінальними виступами не тільки студенти інституту, але й також студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, студенти УжНУ, танцювальний колектив «Йовраночка», танцювальний колектив «Друзі», Крістіна Герц, Масимова Вікторія.

Обрати найкрасивішу студентку серед прекрасних представниць кращої половини людства було непросто. Шановне журі у складі директора Закарпатської модельної школи «А-star» Феєр Ганни Іванівни, директора проекту «Сити Денс Ужгород» Геворкян Корюн, заступника директора інституту Кляпа Михайла Петровича, завідувача кафедри природничо-гуманітарних та інформаційних дисциплін Бандурина Ю.А., викладача фізкультури Чайковського Анатолія Валерійовича після складних і тривалих дискусій визначило переможців.

Міс Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ 20015 року визнано КІШ Елеонору – студентку 3 курсу спеціальності «Облік і аудит». Подарунком переможниці став також сертифікат на навчання в Закарпатській модельній школі «А-star».

Віце-Міс Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ 20015 року визнано ПОЛОЦЬКИХ Христину – студентку 1 курсу спеціальності «Облік і аудит». Христина також перемогла в номунації «Міс Інтернет

Симпатій». В інтернет-голосуванні, в якому прийняло участь понад 2290 осіб, за неї свої голоси віддали понад 24% респондентів. Подарунком переможниці став також подарунковий сертифікат від елітного магазину косметики «Етуаль».

В номінації «Міс Артистичність» Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ 20015 року кращою визнано СТЕГУРУ Олександру – студентку 2 курсу спеціальності «Облік і аудит».

В номінації «Міс Вишуканість» Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ 20015 року кращою визнано МІШКУЛИНЕЦЬ Наталію – студентку 1 курсу спеціальності «Облік і аудит».

В номінації «Міс Оригінальність» Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ 20015 року кращою визнано ЖЕЛІЗНИК Тетяну – студентку 4 курсу спеціальності «Облік і аудит».

В номінації «Міс Чарівність» Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ 20015 року кращою визнано СТЕГУРУ Вікторію – студентку 1 курсу спеціальності «Товарознавство і торгівельне підприємництво».

В номінації «Міс Романтичність» Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ 20015 року кращою визнано ШПОНТАК Юлію – студентку 1 курсу спеціальності «Менеджмент туристичного бізнесу».

В номінації «Міс Посмішка» Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ 20015 року кращою визнано БІЛОБАБА Яну – студентку 1 курсу спеціальності «Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу».

Як зазначив після конкурсу заступник директора УТЕІ КНТЕУ, кандидат наук, доцент Михайло Кляп, конкурс красунь Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ проведено студентами самостійно.

* Це означає, з точки зору викладача менеджменту, що студенти, в процесі підготовки, організації та проведенні конкурсу самостійно запланували масовий захід, організували його, мотивували учасників та глядачів і врешті винесли на контроль, тобто на розсуд глядачів, дійство, свідками якого ми стали. Вважаю, що їм можна зарахувати цей нелегкий іспит. А це насамперед майже весь склад студентської ради УТЕІ КНТЕУ, який очолює зараз Кіш Елеонора. Молодець дівчинка, ще і сама так вдало виступила, що судді беззаперечно проголосували за її перемогу в конкурсі.

Новини Закарпаття – «Карпатський об’єктив»

З категорій: RSS, Культура, Новини Закарпаття, Новини Ужгорода, Освіта, Соціо, Фоторепортаж, ЯНДЕКС.

Поділитись у соціальних мережах

Ми в соцмережах:
Twitter | Facebook | ВКонтакте | Одноклассники | Youtube

Коментарі закриті.

Правила сайту
На сайті забороняються:
Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого Конституцією України;
Заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель та споруд, насильного виселення громадян; заклики до агресії або розв'язання військових дій;
Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі;
Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
Маніпуляція суспільною свідомістю, зокрема, шляхом поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
Флуд, Флейм, Нецензурна лексика, Рекламно-комерційний текст, Особиста інформація;
Будь-які інші дії, що забороняються законодавством України.
У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил редакція порталу «Карпатський Об’єктив» залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.Закрити

Цікаве

Анонси подій

Відеоновини

Відео з нашого каналу Youtube

Блоги

Погода

Фотоновини

Акція пам’яті в Ужгороді за загиблими студентами з Індії. ФОТО

У Мукачеві визначили переможців 22 чемпіонату світу зі слідової роботи службових собак. ФОТО

Депутати від КМКС перейнялася долею вітчизняного виробника сокової та овочевої продукції на Берегівщині

У суботу відбувся весняний чемпіонат Закарпатської області з легкоатлетичного кросу. ФОТО

На Ужгородщині розташована найбільша у Західній Україні сонячна електростанція. ФОТО

Керівництво регіонального сервісного центру (РСЦ) МВС в Закарпатській області ухвалило рішення про щомісячні особисті виїзні прийоми громадян

"Ворота" Закарпаття під охороною поліції. ФОТО

Закарпатська Джесіка «винюхала» у автомобілі словака небезпечний вантаж. ФОТО

Все, що залишилося від готельного комплексу на Свалявщині. ФОТО

Ужгородське «ханамі» у розпалі! ФОТО

Мережу взірвав перший український електромобіль Synchronous. ФОТО

Хустський парк відпочинку готується до відкриття. ФОТО

Легендарний Синевир — найбільше гірське озеро України. ФОТО, ВІДЕО

В Ужгороді з квітів висадили герб міста. ФОТО

Хустський замок оздоблюватиме табличка з ім’ям Ференца Келчеї. ФОТО

Засідання сесії Хустської міської ради розпочалося дебатами та бойкотом. ФОТО

Закарпатські боксери готуються до Чемпіонату України. ФОТО

Ужгородців «учили» якісно керувати своїми будинками. ФОТО

В Ужгороді затримали «перевізника» з контрабандою в запасці.ФОТО

У Мукачеві урочисто відкрили 22 чемпіонат світу зі слідової роботи службових собак. ФОТО

Передплатний індекс газети "Карпатський Об'єктив": 86029

Закрити