ko.net.ua

Копашнівські вчителі – кращі серед працівників освіти Хустщини

21.09.2015 - 17:27 | Переглядів: 241

spartakiada_219 вересня на стадіоні «Карпати» відбулася районна спартакіада працівників освіти.

Другий рік поспіль дружній колектив Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор школи Василь Хланта) займають перше місце у загальному командному заліку у районній спартакіаді працівників освіти Хустського району.

Вони успішно виступили. Серед шашкістів посіли перше місце. Стали срібними призерами з шахів. Команда настільного тенісу стала третьою, легкоатлети посіли четверте місце, команда з волейболу зайняла 6-7-ме місце, дарц – 6-9 місце, сім’я посіла сьому місце. Команди школи у загальному заліку набрали 45 очок і посіли перше місце. На другому місці команда Нанківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Микола Грицак), набравши 66,5 очок. Бронзовими призерами стала Вишківська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів (директор Юрій Семенов) – 72,5 очок.

Першими стартували легкоатлети. Вчителі змагалися на дистанціях 60 та 10 метрів у двох вікових групах (чоловіки – 40 років та старші, жінки – до 35 років та старші). У бігу на 60 метрів кращих результат показала вчителька Яблунівської ЗОШ Ангеліна Палінкаш. Ольга Ловза, представник Вишківської ЗОШ стала кращою старше 35 років. Андрій Козер (Ізянська ЗОШ) з результатом 12,7 переміг на дистанції 100 метрів для чоловіків до 40 років. Вчитель фізичного виховання Кривської ЗОШ Йосип Вакаров святкував перемогу в номінації старше 40 років. Командну перемогу з легкої атлетики здобула команда Вишківської ЗОШ №1. На другому місці липчанці. Драгівчани – бронзові призери. Серед богатирів до 70 кілограмів перше місце завоював Антон Гичка. Андрій Козер посів друге місце. Юрій Губаль – бронзовий призер. Горінчівець Віктор Алексович став переможцем у ваговій категорії до 90 кілограмів. Понад 90 кілограмів перемогу здобув вчитель фізичного виховання Драгівської ЗОШ Василь Тетеря (41 підйом 24-кілограмової гирі лівою та правою руками). На другому місці директор Кичерельської ЗОШ Степан Роман. Юрій Пацкан з Нанкова – бронзовий призер. Перше місце у командному заліку серед гирьовиків посіла команда Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Друге і четверте місця поділи команди Крайниківської, Горінчівської та Драгівської ЗОШ. Серед шахістів кращою була представниця Липецької поляни Ірина Гобан. Срібною призеркою стала Світлана Макарусь з Кошелева. Представниця Нижнього Селища Ганна Глажа стала бронзовою призеркою. Представник реабілітаційного центру Омелян Альбрехт став переможцем серед чоловіків. Серед шашкістів кращою була Христина Каменчук з Копашнівської ЗОШ. Мар’яна Кузьма (монатирецькка ЗОШ) – срібна призерка. Золотарівчанка Тетяна Попович – бронзова призерка. Методист відділу освіти Іван Пиньтя здобув перемогу серед чоловіків. На другому місці Михайло Гайович (Данилово). Володимир Кемінь з Липецької Поляни – бронзовий призер. Серед шахістів у командному заліку команда Нижнього Селища на першому місці, команда Копашнівської ЗОШ на другому місці. Команда райСЮД – бронзові призери. Серед шашкістів кращою була команда Копашнівської ЗОШ. Команда Липецької Поляни на другому місці. Олександрівці – бронзові призери. У змаганнях дартцсу переможницею стала Мар’яна Колесник (Нанківська ЗОШ). Тарас Тягур став срібним призером (районний методкабінет). Бронзовим призером став Роман Бора (Рокосово). У програму сімейних стартів входило біг 100 метрів (естафета, 50+30+20 м.), стрибки з місця в довжину, кидання м’ячика. Представник Реабілітаційного центру Віталій Бровді з жінкою Мар’яною та сином Михайлом стали кращою сімейною командою. Представники Крайниківської ЗОШ на другому місці. Олександрівці – бронзові призери. Серед майстрів настільного тенісу беззмінним лідером на всі років є представник Нанківської ЗОШ Дмитро Філіп. Серед жінок кращою також стала Оксана Мацканюк цієї школи. Відповідно команда Нанківської ЗОШ посіла перше місце. На другому місці горінчівці. Команда Копашнівської ЗОШ – бронзові призери.  Найдовше змагалися на волейбольному майданчики команди з мікс-волейболу, де взяло участь 15 команд. У складі команди 3 чоловіки і 3 жінки. Беззмінним лідером у цьому виді є команда нижньоселищенської ЗОШ. На другому місці рокосівчани. Третє та четверте місця поділи між собою команди Вишкова та села Іза.

Голова профспілкового комітету відділу освіти Анжеліка Фетько нагородила учасників та призерів грамотами, у командному заліку – кубками та грошовими призами. На базі матеріалів спартакіади сформовано команди, які 26 вересня у м. Ужгороді візьмуть участь у фінальних змаганнях обласної спартакіади освітян. Бажаємо успіхів нашим освітянам успішно витупити у даній спартакіаді.

Василь Деяк, майстер спорту

Новини Закарпаття – «Карпатський об’єктив»

З категорій: RSS, Інші види, Новини Закарпаття, Новини Хуста, Спорт, Фоторепортаж, ЯНДЕКС.