https://rx.ua

Переходьте на наш новий сайт

ko.net.ua

На Іршавщині змагались важкоатлети

08.04.2015 - 17:28 | Переглядів: 737

DSCN0423На минулих вихідних у спеціалізованому спортивному залі в селі Ільниця відбувся чемпіонат Іршавського району з важкої атлетики серед юнаків та дівчат. Кожному учаснику надавалось по чотири спроби. Одні використовували всі можливості, а дехто відмовлявся від останньої спроби. Найцікавіша боротьба була серед парубків у категоріях до 32 кг, до 45 кг, до 56 кг та до 85 кг. 

Золотий поштовх Ціренка 

У категорії до 32 кг Євген Ваш та Стас Савко розпочали з надійних 12-ти кг. У другій спробі Євген підкорив трохи більшу вагу – 15-ть проти 14-ти у опонента. Після цього в боротьбу вступив головний фаворит Василь Ціренко, якому одразу підкорились 15 кг. У третій спробі Савко наздогнав Ціренка та Ваша. Василь вдало використав свою другу спробу на вазі 17 кг. Ваш у четвертій спробі не зміг підкорити 18 кг і задовольнився малою бронзовою нагородою у ривку. У Ваша –срібло, в Ціренка – золото.

Читайте також:
В Іршаві пройшов перший Всеукраїнський боксерський турнір (ФОТО,+ВІДЕО)

У поштовху першим розпочав Ваш, який взяв 15 кг. Далі він, як і Савко, підняв 17 та 19 кг.  А от на штанзі 20 кг тріумфували тільки Савко, який забронював за собою мале срібло в поштовху та аналогічну медаль у сумі, та Ціренко. У Василя ще залишались три спроби, дві з яких він використав на вдале підкорення 22-х та 25-ти кг. У підсумку він додав до свого активу золоту нагороду в поштовху та аналогічну медаль у сумі.   

Тріумф для Матіка

У категорії до 45-ти кг Іван Чепак розпочав із надійних 17-ти кг, а Михайло Чепа взяв 20 кг. Іван відповів чудовим ривком на 21 кг.  Далі Чепа та головний фаворит Юрій Матіко не помітили 22 кг. У своїй третій спробі Чепак не зміг підняти 23 кг і відмовився від четвертої спроби, підсумувавши свою малу бронзу в ривку. Матіко у другій спробі взяв 25 кг, а Чепа не зміг цього зробити у своїй третій нагоді і відмовився від четвертої, підсумувавши мале срібло у ривку. Юрко, вже в якості чемпіона в ривку, у своїй третій спробі намагався взяти 27 кг, та не зміг цього зробити і відмовився від четвертої нагоди. 

У поштовху Чепа та Чепак розпочали вдало на вазі 25 кг. Далі Чепа та Ціренко підняли 27 кг, а Чепак не зміг цього зробити. Після цього всі троє змістили свою увагу на вагу 30 кг і знову результат той же, що й на 27 кг із тією тільки різницею, що Чепак тут не взяв вагу двічі і підсумував для себе малу бронзову нагороду в поштовху та таку ж медаль у сумі двоборства.

Звільнившись від конкурента Матіко та Чепа зосередили свою увагу на вазі 33 кг. Перший її підкорив у своїй третій спробі, а другий – у четвертій змарнував і  задовольнився срібною нагородою в поштовху та такою ж медаллю в сумі. Юрій отримав такі ж нагороди із золотим відблиском. Та йому, як і конкурентам, є до чого прагнути, адже цей результат на 7 кг відстає від норматива 3-го юнацького розряду.   

Лебедина пісня для Палоша

У ривку категорії до 56 кг однолітки Вадим Петровцій та Юрій Черничко розпочали із надійних 17-ти кілограм. Та вже у другій спробі перший із них взяв трохи більше за конкурента – 20-ть проти 19-ти кг. У своїй третій спробі Черничко наздогнав суперника, та той відповів вдалим ривком 22-х кг. У заключній спробі Юрко взяв 24 кг, та опонент підійшов до ваги 25 кг і підкорив її, отримавши в подарунок малу бронзову нагороду.  

Тільки після цього у бій вступили головні фаворити цієї категорії Тарас Черепко та Юрій Палош. Поки Тарас без над зусиль підкорив 30 та 35 кг (цим він вже в першій спробі забронював за собою як мінімум срібну нагороду), Юрій придивлявся, а далі з першої спроби підняв 37 кг. Далі обоє підкорили 40 кг. А от 42 кг стали непідйомними для Черепка, чого не скажеш про Палоша, який після вдалої третьої спроби на цій вазі переміг достроково, здобувши мале золото в ривку.

У поштовху Петровцій та Черничко синхронно взяли 25 та 27 кг. У третій спробі Петровцій підняв трохи більше за опонента – 32 проти 31 кг. У четвертій спробі Юрко, особиста вага якого менша за суперника, пішов на ризик намагаючись, як і Вадим підняти 35 кг. У результаті обоє достроково опинились над штангою і завершили на результаті третьої спроби, підсумувавши для Петровція малу бронзову нагороду та таку ж медаль у сумі.

Далі в бій вступили фаворити. І знову поки Черепко підкорював 48 та 50 кг (цим він вже в першій спробі забронював за собою мале срібло у поштовху та таку ж нагроду в сумі, а в другій спробі досяг нормативу 2-го юнацького розряду в сумі двоборства), лідер відпочивав. Після цього обоє підняли 55 кг. І тут Черепко дав слабинку, відмовившись від четвертої спроби, чим дозволив опоненту достроково застовпити за собою золоту нагороду в сумі.

Натомість, Палош, взявши 60 кг, які забронювали за ним ще й мале золото поштовху, не заспокоївся і підкорив штангу вагою 65 кг. У четвертій спробі земляк Івана Фірцака-Кротона міг хіба змагатись із нормативом 1-го юнацького розряду, та відмовився від спроби на 70 кг із відомих тільки йому причин.

Битва Голіафів

У категорії до 85 кг, яка на цих змаганнях носила статус суперважкої, боротьбу за золото вели однолітки Вячеслав Магурський та Євген Сілій. Якщо Вячеслав підкорив 45 кг із першої спроби, то Євген тільки з другої. Далі Магурський підняв 48 кг,а Сілій спостерігав і в третій спробі взяв 50 кг. А от Вячеслав не зміг її підкорити і в четвертій спробі змушений був піднімати 52 кг, однак і тут його спіткала невдача, яка втім дозволила йому заволодіти малим сріблом у ривку. Сілій вже у якості золотого медаліста, у четвертій спробі взяв ще й 52 кг. 

У поштовху обоє синхронно взяли 60 кг. Далі Магурський витратив на подолання 65-ти кг одну спробу, а Сілій – дві. Євген у четвертій спробі спробував взяти 68 кг, та невдало. Вячеслав погнався за золотом у сумі на вазі 70 кг, та не взяв її і отримав срібло у сумі двоборства, відставши від 3-го юнацького розряду на 2 кг, та в поштовху. Натомість, Сілій перевершив на 2 кг норматив 3-го юнацького розряду в сумі та додав до свого активу ще дві золоті нагороди.    

 Кращі з кращих

Лідери решти категорій змагались більше з нормативами та зі спортсменами з вищих вагових категорій. У цьому плані лідером стала Владислава Ганчич, яка в сумі двоборства досягла 3-го дорослого розряду та перевершила парубків своєї ваги. Не менш гідно виступив Василь Будера, сума якого зупинилась за 2 кг від нормативу 3-го дорослого розряду.

Вразив глядачів також Юрій Петрище, який не тільки перевершив на 10 кг 1-й юнацький розряд, а й перевершив показники важкоатлетів найважчої на цих змаганнях категорії. До 2-го юнацького розряду дістались Наталія Панканинець та Віталій Петровцій. Рівно посередині між нормативами другого та третього юнацького розряду (5 кг туди-сюди) зупинився Юрій Староста.              

 

Результати переможців чемпіонату:

Парубки:

категорія до 32 кг – Василь Ціренко – в сумі 42 (17 в ривку + 25 в поштовху),

категорія до 38 кг – Вадим Маринець – 52 (22 +30),

категорія до 41 кг – Максим Майур – 53 (23 +30),

категорія до 45 кг – Юрій Матіко – 60 (27 +33),

категорія до 50 кг – Віталій Петровцій – 85 (35 + 50),

категорія до 56 кг – Юрій Палош – 107 (42 +65),

категорія до 62 кг – Василь Будера – 140 (65 +75),

категорія до 69 кг – Юрій Староста – 105 (50 + 55),

категорія до 77 кг – Юрій Петрище – 160 (75 +85),

категорія до 85 кг – Євген Сілій – 117 (52 +65),

 

Дівчата:

категорія до 48 кг – Владислава Ганчич – 82 кг (37 + 45), 3-й дор – 82, 1-й юн – 70,

категорія до 53 кг – Наталія Панканинець – 60 кг (25 + 35), 2-й -60,

 

                                                                 Євген СВИЩО

 

Новини Закарпаття – «Карпатський об’єктив»

З категорій: RSS, Інші види, Новини Іршави, Новини Закарпаття, Спорт, Фоторепортаж, ЯНДЕКС.

Поділитись у соціальних мережах

Ми в соцмережах:
Twitter | Facebook | ВКонтакте | Одноклассники | Youtube

Коментарі закриті.

Правила сайту
На сайті забороняються:
Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого Конституцією України;
Заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель та споруд, насильного виселення громадян; заклики до агресії або розв'язання військових дій;
Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі;
Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
Маніпуляція суспільною свідомістю, зокрема, шляхом поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
Флуд, Флейм, Нецензурна лексика, Рекламно-комерційний текст, Особиста інформація;
Будь-які інші дії, що забороняються законодавством України.
У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил редакція порталу «Карпатський Об’єктив» залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.Закрити

Цікаве

Анонси подій

Відеоновини

Відео з нашого каналу Youtube

Блоги

Погода

Фотоновини

Акція пам’яті в Ужгороді за загиблими студентами з Індії. ФОТО

У Мукачеві визначили переможців 22 чемпіонату світу зі слідової роботи службових собак. ФОТО

Депутати від КМКС перейнялася долею вітчизняного виробника сокової та овочевої продукції на Берегівщині

У суботу відбувся весняний чемпіонат Закарпатської області з легкоатлетичного кросу. ФОТО

На Ужгородщині розташована найбільша у Західній Україні сонячна електростанція. ФОТО

Керівництво регіонального сервісного центру (РСЦ) МВС в Закарпатській області ухвалило рішення про щомісячні особисті виїзні прийоми громадян

"Ворота" Закарпаття під охороною поліції. ФОТО

Закарпатська Джесіка «винюхала» у автомобілі словака небезпечний вантаж. ФОТО

Все, що залишилося від готельного комплексу на Свалявщині. ФОТО

Ужгородське «ханамі» у розпалі! ФОТО

Мережу взірвав перший український електромобіль Synchronous. ФОТО

Хустський парк відпочинку готується до відкриття. ФОТО

Легендарний Синевир — найбільше гірське озеро України. ФОТО, ВІДЕО

В Ужгороді з квітів висадили герб міста. ФОТО

Хустський замок оздоблюватиме табличка з ім’ям Ференца Келчеї. ФОТО

Засідання сесії Хустської міської ради розпочалося дебатами та бойкотом. ФОТО

Закарпатські боксери готуються до Чемпіонату України. ФОТО

Ужгородців «учили» якісно керувати своїми будинками. ФОТО

В Ужгороді затримали «перевізника» з контрабандою в запасці.ФОТО

У Мукачеві урочисто відкрили 22 чемпіонат світу зі слідової роботи службових собак. ФОТО

Передплатний індекс газети "Карпатський Об'єктив": 86029

Закрити